Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
2:0
Grom Wolsztyn
Grom Plewiska
1:0
Wiara Lecha Poznań
TMS Stella Luboń
2:0
AP Reissa Poznań
Promień Krzywiń
1:0
Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew
7:0
Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia
4:1
Patria Buk
Przemysław Poznań
1:0
Kania Gostyń
PKS Racot
1:0
Piast Poniec
Rawia Walbet Rawicz
1:2
Korona Piaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
2:2
PKS Racot
AP Reissa Poznań
3:2
Sokół Pniewy
Kania Gostyń
1:1
Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel
1:0
Płomień Przyprostynia
Grom Plewiska
0:0
TMS Stella Luboń
Korona Piaski
3:2
Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin
0:1
Lipno Stęszew
Piast Poniec
0:1
Wiara Lecha Poznań
Grom Wolsztyn
2:3
Rawia Walbet Rawicz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Racot
1:0
Pogoń Śmigiel
TMS Stella Luboń
1:2
Wiara Lecha Poznań
Sokół Pniewy
0:0
Grom Plewiska
Piast Poniec
2:3
Patria Buk
Promień Krzywiń
0:4
Korona Piaski
Lipno Stęszew
0:1
Kania Gostyń
Przemysław Poznań
4:1
Grom Wolsztyn
Płomień Przyprostynia
0:3
Orkan Chorzemin
Rawia Walbet Rawicz
1:0
AP Reissa Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:1
Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin
4:1
PKS Racot
Patria Buk
2:2
Wiara Lecha Poznań
Grom Plewiska
1:1
Rawia Walbet Rawicz
Korona Piaski
4:0
Lipno Stęszew
Kania Gostyń
1:1
Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn
0:1
Promień Krzywiń
TMS Stella Luboń
1:3
Sokół Pniewy
Pogoń Śmigiel
2:3
Piast Poniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
1:2
Przemysław Poznań
Lipno Stęszew
1:1
Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy
0:1
Wiara Lecha Poznań
Patria Buk
1:1
Pogoń Śmigiel
Piast Poniec
1:4
Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń
3:2
AP Reissa Poznań
Płomień Przyprostynia
1:7
Korona Piaski
PKS Racot
2:2
Kania Gostyń
Rawia Walbet Rawicz
4:2
TMS Stella Luboń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:2
Lipno Stęszew
Sokół Pniewy
0:0
Rawia Walbet Rawicz
Kania Gostyń
1:1
Piast Poniec
Grom Plewiska
1:0
Promień Krzywiń
TMS Stella Luboń
1:1
Przemysław Poznań
Korona Piaski
6:1
PKS Racot
Grom Wolsztyn
2:2
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
1:0
Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin
8:0
Patria Buk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
1:2
TMS Stella Luboń
Pogoń Śmigiel
2:2
Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew
1:0
Grom Plewiska
Piast Poniec
0:4
Korona Piaski
Płomień Przyprostynia
0:4
AP Reissa Poznań
Przemysław Poznań
3:0
Sokół Pniewy
Patria Buk
0:4
Kania Gostyń
PKS Racot
0:1
Grom Wolsztyn
Rawia Walbet Rawicz
4:1
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
6:0
Pogoń Śmigiel
AP Reissa Poznań
8:1
PKS Racot
Sokół Pniewy
2:3
Promień Krzywiń
Grom Plewiska
2:0
Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn
0:5
Piast Poniec
TMS Stella Luboń
3:5
Lipno Stęszew
Korona Piaski
5:0
Patria Buk
Wiara Lecha Poznań
7:3
Orkan Chorzemin
Rawia Walbet Rawicz
2:3
Przemysław Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
0:3
Rawia Walbet Rawicz
Płomień Przyprostynia
5:2
TMS Stella Luboń
Pogoń Śmigiel
0:3
Korona Piaski
Orkan Chorzemin
0:3
Kania Gostyń
Patria Buk
2:1
Grom Wolsztyn
Piast Poniec
0:4
AP Reissa Poznań
Przemysław Poznań
2:4
Wiara Lecha Poznań
Lipno Stęszew
4:0
Sokół Pniewy
PKS Racot
4:1
Grom Plewiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
1:4
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
7:0
Patria Buk
Korona Piaski
7:0
Orkan Chorzemin
Grom Plewiska
3:3
Piast Poniec
Grom Wolsztyn
2:1
Pogoń Śmigiel
TMS Stella Luboń
4:1
PKS Racot
Wiara Lecha Poznań
0:2
Kania Gostyń
Przemysław Poznań
1:1
Promień Krzywiń
Rawia Walbet Rawicz
0:3
Lipno Stęszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lipno Stęszew
2:2
Przemysław Poznań
Kania Gostyń
1:0
Korona Piaski
Patria Buk
2:5
Grom Plewiska
Pogoń Śmigiel
0:3
AP Reissa Poznań
Piast Poniec
2:1
TMS Stella Luboń
Promień Krzywiń
2:1
Wiara Lecha Poznań
Płomień Przyprostynia
1:2
Rawia Walbet Rawicz
PKS Racot
1:3
Sokół Pniewy
Orkan Chorzemin
2:3
Grom Wolsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Krzywiń
1:1
Lipno Stęszew
Sokół Pniewy
5:1
Piast Poniec
Grom Plewiska
4:2
Pogoń Śmigiel
AP Reissa Poznań
1:1
Orkan Chorzemin
Grom Wolsztyn
0:5
Kania Gostyń
TMS Stella Luboń
3:1
Patria Buk
Rawia Walbet Rawicz
5:0
PKS Racot
Przemysław Poznań
6:2
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
2:1
Korona Piaski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
2:1
AP Reissa Poznań
Korona Piaski
3:0
Grom Wolsztyn
Patria Buk
3:6
Sokół Pniewy
Płomień Przyprostynia
3:2
Promień Krzywiń
Pogoń Śmigiel
0:3
TMS Stella Luboń
Lipno Stęszew
1:1
Wiara Lecha Poznań
PKS Racot
2:3
Przemysław Poznań
Orkan Chorzemin
1:1
Grom Plewiska
Rawia Walbet Rawicz
0:2
Piast Poniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
1:3
Piast Poniec
Grom Plewiska
0:2
Kania Gostyń
Promień Krzywiń
1:1
PKS Racot
Lipno Stęszew
2:4
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
4:1
Korona Piaski
Sokół Pniewy
1:1
Pogoń Śmigiel
Rawia Walbet Rawicz
5:1
Patria Buk
TMS Stella Luboń
3:2
Orkan Chorzemin
Wiara Lecha Poznań
2:4
Grom Wolsztyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
1:0
TMS Stella Luboń
Pogoń Śmigiel
1:1
Rawia Walbet Rawicz
Korona Piaski
3:1
Grom Plewiska
Orkan Chorzemin
3:2
Sokół Pniewy
Piast Poniec
1:3
Promień Krzywiń
Grom Wolsztyn
2:2
AP Reissa Poznań
Wiara Lecha Poznań
2:0
Płomień Przyprostynia
PKS Racot
0:4
Lipno Stęszew
Patria Buk
1:1
Przemysław Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
3:1
Kania Gostyń
Lipno Stęszew
2:0
Piast Poniec
TMS Stella Luboń
1:3
Korona Piaski
Płomień Przyprostynia
3:1
PKS Racot
Rawia Walbet Rawicz
1:0
Orkan Chorzemin
Wiara Lecha Poznań
0:1
AP Reissa Poznań
Grom Plewiska
4:2
Grom Wolsztyn
Promień Krzywiń
2:1
Patria Buk
Przemysław Poznań
1:1
Pogoń Śmigiel
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
3:1
Rawia Walbet Rawicz
Wiara Lecha Poznań
6:1
PKS Racot
Pogoń Śmigiel
1:3
Promień Krzywiń
Korona Piaski
8:1
Sokół Pniewy
Patria Buk
1:2
Lipno Stęszew
Piast Poniec
1:4
Płomień Przyprostynia
Grom Wolsztyn
2:3
TMS Stella Luboń
AP Reissa Poznań
3:1
Grom Plewiska
Orkan Chorzemin
5:3
Przemysław Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Wolsztyn
- : -
Sokół Pniewy
Korona Piaski
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Orkan Chorzemin
- : -
Promień Krzywiń
Patria Buk
- : -
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
- : -
Grom Plewiska
Pogoń Śmigiel
- : -
Lipno Stęszew
AP Reissa Poznań
- : -
TMS Stella Luboń
Kania Gostyń
- : -
Przemysław Poznań
Piast Poniec
- : -
PKS Racot
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Grom Wolsztyn
Lipno Stęszew
- : -
Orkan Chorzemin
TMS Stella Luboń
- : -
Grom Plewiska
Sokół Pniewy
- : -
AP Reissa Poznań
Wiara Lecha Poznań
- : -
Piast Poniec
Płomień Przyprostynia
- : -
Pogoń Śmigiel
PKS Racot
- : -
Patria Buk
Przemysław Poznań
- : -
Korona Piaski
Promień Krzywiń
- : -
Kania Gostyń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Piaski
- : -
Promień Krzywiń
Grom Wolsztyn
- : -
Przemysław Poznań
Pogoń Śmigiel
- : -
PKS Racot
Kania Gostyń
- : -
Lipno Stęszew
Patria Buk
- : -
Piast Poniec
Grom Plewiska
- : -
Sokół Pniewy
Orkan Chorzemin
- : -
Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań
- : -
TMS Stella Luboń
AP Reissa Poznań
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Kania Gostyń
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Grom Plewiska
Lipno Stęszew
- : -
Korona Piaski
Sokół Pniewy
- : -
TMS Stella Luboń
PKS Racot
- : -
Orkan Chorzemin
Piast Poniec
- : -
Pogoń Śmigiel
Wiara Lecha Poznań
- : -
Patria Buk
Promień Krzywiń
- : -
Grom Wolsztyn
Przemysław Poznań
- : -
AP Reissa Poznań
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
- : -
Promień Krzywiń
TMS Stella Luboń
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Kania Gostyń
- : -
PKS Racot
Grom Wolsztyn
- : -
Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel
- : -
Patria Buk
Korona Piaski
- : -
Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin
- : -
Piast Poniec
Wiara Lecha Poznań
- : -
Sokół Pniewy
Przemysław Poznań
- : -
Grom Plewiska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Grom Wolsztyn
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Sokół Pniewy
Pogoń Śmigiel
- : -
Wiara Lecha Poznań
PKS Racot
- : -
Korona Piaski
Patria Buk
- : -
Orkan Chorzemin
Piast Poniec
- : -
Kania Gostyń
Lipno Stęszew
- : -
AP Reissa Poznań
Promień Krzywiń
- : -
Grom Plewiska
Przemysław Poznań
- : -
TMS Stella Luboń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
TMS Stella Luboń
- : -
Promień Krzywiń
AP Reissa Poznań
- : -
Płomień Przyprostynia
Korona Piaski
- : -
Piast Poniec
Grom Wolsztyn
- : -
PKS Racot
Sokół Pniewy
- : -
Przemysław Poznań
Kania Gostyń
- : -
Patria Buk
Grom Plewiska
- : -
Lipno Stęszew
Wiara Lecha Poznań
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Orkan Chorzemin
- : -
Pogoń Śmigiel
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Grom Plewiska
Pogoń Śmigiel
- : -
Kania Gostyń
Patria Buk
- : -
Korona Piaski
Promień Krzywiń
- : -
Sokół Pniewy
Piast Poniec
- : -
Grom Wolsztyn
PKS Racot
- : -
AP Reissa Poznań
Lipno Stęszew
- : -
TMS Stella Luboń
Przemysław Poznań
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Orkan Chorzemin
- : -
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
- : -
PKS Racot
TMS Stella Luboń
- : -
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
- : -
Piast Poniec
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Promień Krzywiń
Korona Piaski
- : -
Pogoń Śmigiel
Grom Wolsztyn
- : -
Patria Buk
Sokół Pniewy
- : -
Lipno Stęszew
Kania Gostyń
- : -
Orkan Chorzemin
Wiara Lecha Poznań
- : -
Przemysław Poznań
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Sokół Pniewy
Pogoń Śmigiel
- : -
Grom Wolsztyn
Patria Buk
- : -
AP Reissa Poznań
PKS Racot
- : -
TMS Stella Luboń
Lipno Stęszew
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Promień Krzywiń
- : -
Przemysław Poznań
Piast Poniec
- : -
Grom Plewiska
Kania Gostyń
- : -
Wiara Lecha Poznań
Orkan Chorzemin
- : -
Korona Piaski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
TMS Stella Luboń
- : -
Piast Poniec
AP Reissa Poznań
- : -
Pogoń Śmigiel
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy
- : -
PKS Racot
Grom Plewiska
- : -
Patria Buk
Grom Wolsztyn
- : -
Orkan Chorzemin
Korona Piaski
- : -
Kania Gostyń
Wiara Lecha Poznań
- : -
Promień Krzywiń
Przemysław Poznań
- : -
Lipno Stęszew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
- : -
Przemysław Poznań
Pogoń Śmigiel
- : -
Grom Plewiska
Patria Buk
- : -
TMS Stella Luboń
PKS Racot
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Lipno Stęszew
- : -
Promień Krzywiń
Piast Poniec
- : -
Sokół Pniewy
Korona Piaski
- : -
Wiara Lecha Poznań
Kania Gostyń
- : -
Grom Wolsztyn
Orkan Chorzemin
- : -
AP Reissa Poznań
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
TMS Stella Luboń
- : -
Pogoń Śmigiel
Sokół Pniewy
- : -
Patria Buk
Grom Plewiska
- : -
Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń
- : -
Płomień Przyprostynia
Piast Poniec
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Grom Wolsztyn
- : -
Korona Piaski
Wiara Lecha Poznań
- : -
Lipno Stęszew
Przemysław Poznań
- : -
PKS Racot
AP Reissa Poznań
- : -
Kania Gostyń
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Poniec
- : -
Przemysław Poznań
Płomień Przyprostynia
- : -
Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel
- : -
Sokół Pniewy
Korona Piaski
- : -
AP Reissa Poznań
Patria Buk
- : -
Rawia Walbet Rawicz
PKS Racot
- : -
Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin
- : -
TMS Stella Luboń
Grom Wolsztyn
- : -
Wiara Lecha Poznań
Kania Gostyń
- : -
Grom Plewiska
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
- : -
Orkan Chorzemin
Płomień Przyprostynia
- : -
Wiara Lecha Poznań
TMS Stella Luboń
- : -
Kania Gostyń
Grom Plewiska
- : -
Korona Piaski
Przemysław Poznań
- : -
Patria Buk
AP Reissa Poznań
- : -
Grom Wolsztyn
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Pogoń Śmigiel
Promień Krzywiń
- : -
Piast Poniec
Lipno Stęszew
- : -
PKS Racot
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
- : -
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Śmigiel
- : -
Przemysław Poznań
Patria Buk
- : -
Promień Krzywiń
PKS Racot
- : -
Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin
- : -
Rawia Walbet Rawicz
Piast Poniec
- : -
Lipno Stęszew
Grom Wolsztyn
- : -
Grom Plewiska
Korona Piaski
- : -
TMS Stella Luboń
Kania Gostyń
- : -
Sokół Pniewy
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
- : -
Korona Piaski
Płomień Przyprostynia
- : -
Piast Poniec
PKS Racot
- : -
Wiara Lecha Poznań
Rawia Walbet Rawicz
- : -
Kania Gostyń
Przemysław Poznań
- : -
Orkan Chorzemin
Grom Plewiska
- : -
AP Reissa Poznań
Lipno Stęszew
- : -
Patria Buk
Promień Krzywiń
- : -
Pogoń Śmigiel
TMS Stella Luboń
- : -
Grom Wolsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości